Koolitused ja konsultatsioonid

Kui sul on tekkinud küsimusi või soovid saada rohkem infot mõnest teemast, siis siit saada valida endale sobiliku koolituse. Kui sul on kindlad küsimused mis vajavad vastuseid ja soovi oma koera kohta küsida siis võta meiega ühendust (piret@kutsikas.ee) ja lepime kokku konsultatsiooni aja.

Toitumise kava sinu koerale “- kui soovid oma koera menüüd muuta aga sul endal jääb teadmisi, aega või julgust

selleks puudu, siis meie aitame! Koostame spetsiaalselt sinu koerale (arvestades sinu koera iseärasust tervise suhtes) õige menüüd ja toitumise kava. Olgu siis põhjuseks kaalu langetus, kallus tõstmine, teatud toitainete talumatus (jooskvad silmad, kõõm, kõrvas eritis jne), või mõne muu haigusliku seisundi toetuseks. Samuti aitame kutsikad alguses peale õigele ja tervislikule toidule.

Online konsultatsiooniks palun saada oma soov piret@kutsikas.ee

Koera steriliseerimine/kastreerimine. Tänapäeval on koera steriliseerimine/kateerimine üsna populaarne, see teema on tiivad alla võtnud ja justkui lahendaks kõi koeraga seotud mured.  Kui koer on koolitamata siis “aitab kindlasti steriliseerimine”, kui koer on agresiivne siis steriliseerime – muutub koer leebeks ja sõbralikuks. Lisaks levib kulutulena hirm, et koer saab mädaemaka (püometra ja eesnäärme vähk), kui koera kohe ära ei lõika.
Enne, kui piiratud info baasil, mis kõlabki väga hirmsalt, otsuseid langetad, vaatame korra kogu pilti ja pildi taha 🙂

Koolituse salvestus on saadaval alates 22 septemebr 2023!

Comments are closed.

Up ↑

Sorry this site disable right click
Sorry this site disable selection
Sorry this site is not allow cut.
Sorry this site is not allow copy.
Sorry this site is not allow paste.
Sorry this site is not allow to inspect element.
Sorry this site is not allow to view source.