Ternespiim (Colostrum)

Lisa ostukorvi14 €
Toote tellimisel palun kirjuta märkuse lahtrisse, millisse smartposti automaati soovid kaupa saada. Transport on tasuta Eesti piires!
Lemmiklooma toidulisand lehma ternespiimast, milles valk moodustab vähemalt 20 % toote energiast. Kõrge valgusisaldus soodustab lihaste kasvu ja aitab hoida luid. Enam kui poole ternespiimavalgust moodustavad im-munoglobuliinid ehk tõvestavate mikroobide vastased anti-kehad (IgA, IgG1, IgG2, IgM). Bioaktiivsetest valgulistest ühenditest leidub lehma ternespiimas veel proliinirikkaid peptiidide (PRP), laktoferriini (LF) kasvufaktoreid (IGF-I, IGF-II, TGF-b, EGF), mis on evolutsiooni käigus loodud tugevdama immuunsüsteemi, soodustama kudede kasvu, haavade päranemist, limaskestade ja soolestiku epiteeliumi arengut jne. 
Eestis toodetud ternespiim on Eesti lehmadelt, mis taga just meie keskonnas vajaminevat immuunsust. Eestis toodetu ternespiim ei ole pastörideeritud, mis tapab enamuse elusbakteri (USA toodetud piimatooted on kõik pastöriseeritud).
Toote koostis: Lehma ternespiim


Ternespiima pulbrit saab kasutada lemmikloomade (koerad, kassid, küülikud jne) tervisliku söödalisana. Seda võib segada põhitoiduga või raputada sellele. Ternespiima pulbri päevane kogus on soovitav loomast sõltumata 0,2 g / 5 kg kehamassi kohta.