Doggie Ruff Joints- täielik koera liigeste hooldamise toidulisandid (glükoosamiin, kondroitiin, MSM)


Kasutades oma patenteeritud põletikuvastaste ürtide ja ürtide segu vereringes, on meie koera liigesevalem võimeline parimat loomulikku koera liigese valu, valulikkust, klõpsamist leevendama ja pikaajaliste kahjustuste eest kaitsma. Tervendava vere ringluse suurendamine ja põletiku eemaldamine aitavad kaasa liigeste ja ümbritseva koe paranemisele ja taastumisele.

Koera liigese hoolduse toidulisandid, tervendav ja valu leevendav lisa
Meie laboris testitud taimse koera liigesekombinatsioon (koera liigeste hooldamise toidulisandid) kasutab glükoosamiini, kondroitiini, MSM-i ja ravimkurkumit (kurkumiini) ning muid Hiina ravivaid ürte, et saavutada optimaalne liigesevalu ja tervis või täielik liigesehooldus. Looduslikud ürdid ja koostisosad võimaldavad sellel liigeste määrimise täiendusel liigeseid määrida. Vedeliku lisamine ja liigeste toitmine pole vajalik ainult liigeste pikaajaliseks tervendamiseks, vaid liigeste määrimine võib paljusid valu sümptomeid iseseisvalt leevendada. Halvasti määritud liiges põhjustab valu, klõpsamist, valulikkust jne. Sama kombinatsioon aitab kõhre paraneda.

Koera liigesehoolduslisandid
Tutvustame Doggie Herbs Ruff Joints täielikku liigesehooldust (koera liigesehoolduse lisandid). See tugev, 100% täiesti looduslik, ühe peatuse taimne lahus töötati välja selleks, et aidata teie koeral:

Liigesevalu leevendamine
Koera liigese tervis
Liigese määrimine
Restaureerimine
NULL kõrvaltoimed
Doggie Ruff Joints-Herbal Joint Supplement koerte laboratoorselt testitud tugev pulber pakub koertele täielikku liigesehooldust. Meie ravimtaimede liigeste uuendamise toidulisandid leevendavad tõhusalt valu, parandavad liigeseid, taastavad, määrivad ja isegi tugevdavad! Kasutades sealseid parimaid ürte ja mineraale, oleme koostanud koerte jaoks parimad liigeselisandid just selles vahekorras, nagu teie karvased sõbrad vajavad!

Laboratoorselt testitud ravimtaimede patenteeritud segu peal sisaldavad Doggie Ruffi liigesed ka: MSM-i, glükoosamiini ja kondroitiini. Kas teadsite PARIMATE tulemuste saamiseks, et teie koer peaks olema kõigil neil kolmel ja õiges vahekorras, mida toetavad teaduslikud tõendid. Doggie Herbsi ühine uuendusravi sisaldab õiges vahekorras MSM (metüülsulfonüülmetaan) / glükoosamiini / kondroitiini kombinatsiooni. Kasutades meie ravimtaimi liigeste jaoks ja MSM / glükoosamiini / kondroitiini õiges vahekorras segamist, toodame toote, mis on parem kui ainult ühe neist meetoditest iseseisev kasutamine.

Ruff liigesed võivad aeg paraneda, eriti teatud tingimustel. Teie karvane sõber vajab ka järjepidevat annust, nendel põhjustel peaks kvaliteetne koera liigesehoolduslisand pakkuma väärtust! Kulutage 15 dollarit viie puusa- ja liigesehoolduse suhtes ettevaatlikult, teie karvane sõber võib vajada nädalaid või kuid täiendamist, et aidata saavutada liigese täielik tervis. Keskmise suurusega koer võib kuu aega ravi saada Doggie Ruff Jointsilt. Sellepärast kasutame pulbrit ja pakume doseerimiskühvrit!

Meie loodusliku ürdisegu dünaamiline võime võimaldab ägedat ja kroonilist liigesravi. See taimse koera liigesehoolduse toidulisand võib aidata teil liigeste paranemisel, mida kasutatakse pikaajalise ravimtaimede liigesevalu leevendamiseks ja / või kui see on vajalik liigesevalu leevendamiseks. Need mitmekülgsed võimed võimaldavad seda valemit kasutada teie karvasel sõbral, et hoida tugevaid terveid liigeseid kuni paistes valulikud käpad.Peamised ürdid

MSM / glükoosamiin / kondroitiin: - see on kombinatsioon looduslikest toidulisanditest, mida teie karvane sõber vajab liigeste määrimiseks ja koera liigeste tervise säilitamiseks. See valemi osa on vajalik, et anda kogu vajalik tooraine liigeste pikaajaliseks terviseks.

Jiang Huang / kurkumiin / kurkum: - Ravimkurkum tagab raviva vere ja põletikuvastaste omaduste optimaalse kvaliteedi loomuliku liigeselisandi jaoks. Kurkum on üks suurimaid ürte põletiku eemaldamiseks ja ennetamiseks, olles samal ajal ohutu pikaajaliseks tarbimiseks.

Sang Zhi / mooruspuu oksad: - Sang Zhi on oma funktsioonide poolest sarnane Jiang Huangiga (kurkum), kuid see tagab liigeste tervise vereringe ja valu leevendamise kaudu. Mooruspuuoksad on optimaalsed kasutamiseks liigeste tervena ja tugevana hoidmisel ning sportlased kasutavad neid sageli ühiste jõudluste saavutamiseks.

Du Zhong / Eucommia koor: Du Zhong on üks meie lemmik ürte ja leiate seda paljudest meie valemitest. Koor on kuni kõõluste, liigeste ja luu moodustava koostisega sarnane. Leidub koore ribasid, mis ühenduvad sidekoe abil, võimaldades sellel painutada. See ravimtaim ravib luumurrud ning aitab kõõluste ja sidemete tugevdamisel ja parandamisel veelgi paremini. Lisaks alandab see ravimtaim vererõhku, on põletikuvastane ja on kuulus puusavalu.

Ülevaade Doggie Ruff liigestest

-Kõik looduslik ravimtaimede taimne liigesehoolduslisand koertele, suurendab koera liigeste tervist, leevendab koertele liigesevalu, määrib koera liigeseid.

-Lühiajaliseks valu leevendamiseks, liigeste paranemiseks ja parandamiseks või pikaajaliseks liigeste tervise täiendamiseks

-Toimingud: suurendab liigeste vereringet, peatab valu, määrib liigeseid, eemaldab põletiku, tugevdab aja jooksul liigeseid.

Sisu:

100 g labori testitud pulberpudeleid ~ 1 g kühvliga. Selles valemis kasutatud toores ürdi ja ekstraktid võrduvad 1500mg toore ürdiga kühvli kohta.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub iga päev kaalu järgi ja seda tuleks võtta mõnda aega PÄRAST VIGASTUSE paranemist. Täielik annus ja juhised on sildil.

100% laboratoorselt testitud koostisosad: glükoosamiin, metüülsulfonüülmetaan (MSM), kondroitiin, Jiang Huang / kurkumiin, DangGui / Angelic