Doggie Ruff Bones – Complete Bone Care for Dogs
Koerte luude, sidemete ja kõhre tervendamine ja tugevdamine
Doggie Ruff Bones toetab igat tüüpi luude tervenemisel, aitab eemaldada staasi, suurendades vereringet, suurendades kaltsiumi imendumist, pakkudes kehale luude tervenemiseks täiendavaid ühendeid, käivitab luu paranemise prioriteedi suurendamiseks ja vähendab luuvigastustega seotud valu . On näidatud, et Doggie Ruffi luude lisamine mis tahes luude parandamise režiimile pikendab paranemisaega 40–60%. Lisaks kiirendab see luude paranemist, tagades vigastuse täieliku taastumise. Kui tegemist oli valamisega, aitab see valem taastada ka luu ümbritsevat lihaste / kõõluste / sidemete piirkonda, sel põhjusel on soovitatav kasutada seda valemit lühikese aja jooksul pärast vigastuse paranemist.

Koera luude paranemine
Tutvustame koerte ürtide ruff luid. See tugev, 100% looduslik, taimne luude täielik hooldus ja tervendav lahendus töötati välja spetsiaalselt koertele, et aidata:

Verevalumid
Katkiste luude paranemine
Väiksemad murrud
Luutrauma
Kõõluse ja ligamendi parandamine
ja veel!
Doggie Ruff Bones pulber on väga keskendunud valem - luude paranemiseks ja tugevdamiseks. Ehkki see on keskendunud ühele asjale (koerte luud !!!!!!), on see luude parandamise valem lahendus: luumurdude ja luumurdude paranemiseks, luude traumadeks - verevalumite tekkeks, samuti pausideks ja otseseks traumaks seal, kus on luude halb paranemine või mõni muu probleem nõrga, rabeda või kehva kudumisega karvase sõbra luuga. Lisaks on see koertele luude parandamiseks mõeldud ravimtaimel võimalus tervendada ja lappida ümbritsevat kõõlust ja sidemete kudet, mis tavaliselt saavad vigastada ka luutrauma ajal. Sama omadus muudab selle valemi ka selja- ja lülisambaprobleemide, aga ka kõigi seal esinevate koerte kõhreprobleemide jaoks. Kas olete mures, et teie karval sõbral on selle protsessi ajal valus? Tunnetagem paremini, et meie ravimvorm hõlmab kõiki looduslikke ja taimseid valuvaigisteid koerte luude vigastuste korral!

Peaaegu kõigi koerte luukahjustuste paranemisaeg on normaalne 2–3 kuud ja sõltuvalt raskusest ja asukohast võib prognoos olla pikem. Jala ja käpa luumurrud on lisaks südamest eemaloleku ja halva vereringe tõttu taastumise ajal raskemad. Kui luul lastakse iseseisvalt paraneda, paraneb see enamasti üsna aeglaselt mitmel põhjusel: esialgne trauma tekitas bioloogilise kõrvalsaaduse (surnud rakud, kude, tursed jne) jama, põhjustades kehva vereringet piirkonnas, puhkeluu ei kasutata, nii et see ei muutu tugevamaks, meie karvasel sõbral ei pruugi kõik ehitusplokid kiireks paranemiseks hõlpsasti kättesaadavad olla ja lõpuks puudub luul rikkalik keskkond tervendava vere toomiseks ja bioloogiliste jäätmete eemaldamiseks.

Selle toote iseloomu tõttu suurendab luutihedust, suurendab vereringet, eemaldab staasi ja obstruktsiooni, parandab luude tervist ja vähendab valu, ning sellel on võime töötada paljude mitmesuguste luuhaiguste ja häiretega.

 

Võtmetaimed

Xu Duan / Teasel Root: Xu Duani hiinakeelne tõlge on „Restore the Broken”, mis näitab selle ürdi peamist kasutamist ja mõju. Teesel on lääne- ja hiina ravimtaimedest hästi teada ning see on traumade ajal üks enim kasutatud ravimtaimi

Gu Sui Bu / Drynaria: Xu Duaniga sarnanev Gu Sui Bu on kuulus luude paranemise poolest ja selle sõnasõnaline tõlge on “purustatud luude mender”. See ravimtaim on pikka aega hinnatud traumeerivate vigastuste ja luude paranemise jaoks ning sellel on teaduslik alus, mis näitab selle võimet suurendada luumassi parema kaltsiumi imendumisega

Du Zhong / Eucommia koor: Du Zhong on üks meie lemmikkürtidest ja leiate seda paljudest meie retseptidest. Koor on kõõluste, liigeste ja luude koostisega sarnane. Kooribasid ühendatakse sidekoega, et see saaks painduda. See ravimtaim ravib murdunud luid ja teeb veelgi paremini kõõluste ja sidemete tugevdamiseks ja parandamiseks. Lisaks alandab see ravimtaim vererõhku, on põletikuvastane ja on kuulus alaseljavaludest!

Tu Bie Chong / Eupolyphagia: See ravimtaim on meie koostise jaoks kriitiline. Eupolüfaagial on kahepoolne toime - staasi lagundamine, mis esineb kõigil pausidel ja vigastustel ning tegelikult luu ja kõõluse sulandamine. Koos vabalt voolava vigastusega, piirkonda saabuva värske verega ja selle vigastuste sulandamisega on see ravimtaim meie ürdi põhitähtsus.

Ülevaade doggie Ruffi luudest

-Koerte luumurdude parandamine, koerte luude ja kõõluste rebendite parandamine, katkiste luude paranemine koertele

- Kõikide luu- ja siinusvigastuste paranemiseks ja tugevdamiseks on vaja vähemalt 3 nädalat, ärge unustage pikaajalise tulemuse saamiseks kasutada pärast taastumist

-Toimingud: luude ja kõõluste parandamine, eemaldab staasi, soodustab vereringet piirkonnas, tugevdab kõõlust ja luud, vähendab valu, suurendab luutiheduse signaale

Sisu:

100 g laboris testitud pulberpudelid ~ 1 g kühvliga. Selles valemis kasutatud toores ürdi ja ekstraktid võrdub 1500 mg toore ravimtaimega kühvel.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub kaalu järgi iga päev ja seda tuleks võtta vähemalt 3 nädalat. Sina