Lisa ostukorvi30 €
Toote tellimisel palun kirjuta märkuse lahtrisse, millisse smartposti automaati soovid kaupa saada. Transport on tasuta Eesti piires!

Doggie Ruff Bones – Complete Bone Care for Dogs

Koera luude, sidemete, kõhre tervendamine ja tugevdamine.
Doggie Ruff Bones toetab luude paranemist, aitab eemaldada staasi, suurendada vereringet, suurendades kaltsiumi imendumist, pakkudes kehale tervenemiseks täiendavaid ühendeid ja vähendab luu vigastustega seotud valu . On täheldatud, et Doggie Ruff Bones tarvitamine mis tahes ravi etapil kiirendab paranemisaega 40–60%, tagades tervise täieliku taastumise


Doggie Ruff Bones – Complete Bone Care for Dogs on välja töötatud eelkõige järgmisteks juhtumiteks:
Verevalumid 
Luutraumad
Väiksemad murrud  
Kõõluse ja ligamentide vigastused
Traumajärgne valu ja degeneratiivsete haigustega kaasnev valu
Enamus koerte luukahjustuste paranemisaeg on keskmiselt 2–3 kuud, sõltuvalt raskusest ja asukohast võib prognoos olla pikem. Jala ja käpa luumurd on pikemaaegsed kuna nad asetsevad südamest kaugemal, mistõttu on vereringe aeglasem ja taastumine pikem. Loomulik paranemine ilma sekkumata on üsna aeglane mitmel põhjusel: esialgne trauma tekitab bioloogilise kõrvalsaaduse (surnud rakud, surnud kude, tursed jne)  põhjustades kehva vereringet haiges piirkonnas, mis omakorda aeglustab paranemise protsessi, takistades uute rakkude teket ja  bioloogiliste jäätmete eemaldumist haigest piirkonnast.

Toode sisaldab:

Xu Duan / Teasel Root: Xu Duani hiinakeelne tõlge on „purunenu taastamine”, mis viitab antud ürdi peamist mõju. Teejuur on lääne- ja hiina ravimtaimedest hästi teada ning see on traumade ajal üks enim kasutatud ravimtaimi.

Gu Sui Bu / Drynaria: Xu Duaniga sarnanev Gu Sui Bu on tuntud luude paranemise poolest ja selle sõnasõnaline tõlge on “purunenud luude liim”. See ravimtaim on pikka aega hinnatud trauma vigastuste ja luude paranemisel ning sellel on teaduslik alus, mis kinnitab taime võimet suurendada luumassis parema kaltsiumi imendumise

Du Zhong / Eucommia koor: Du Zhong on üks meie lemmikürtidest. Koor on kõõluste, liigeste ja luude koostisega sarnane.  See ravimtaim totetab murdunud luid ja tugevdab/taastab kõõluseid ja sidemeid. Lisaks alandab see ravimtaim vererõhku, on põletikuvastane ja omab efektivset toimet alaseljavaludele!

Tu Bie Chong / Eupolyphagia: See ravimtaim on meie koostise jaoks kriitiline. Eupolüfaagial on kahepoolne toime - staasi lagundamine, mis esineb kõigil venitustel ja vigastustel ning soodustab luu ja kõõluste kokkukasvu.Suunates haigesse piirkonda värsket verd, soodustades kiiret luu ja kõõluse kokkukasvu on see ravimtaim meie tootes põhitähtsus.

Toote toime:

-Koera luumurdude paranemise kiirendamine, luude ja kõõluse rebendite paranemine

- Kõikide luude ja kõõluste tugevdamiseks ja tervenemiseks on vaja vähemalt 3 nädalat, pikaajalise tulemuse saamiseks kasutada toodet kuni 3 kuud.


Sisu:

100 g laboris testitud pulberpudelid ~ (1 g) kulp. Selles valemis kasutatud ürdid ja ekstraktid võrduvad 1500 mg toore ravimtaimega.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub kaalu järgi iga päev ja seda tuleks võtta vähemalt 3 nädalat. 
Täieliku paranemise efekt saabub kui jätkat toote kasutamist pärast paranemist 2 nädalat.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: Xu Duan / Teejuur, Gu Sui Bu / Drynaria, Du Zhong / Eucommia Bark, Dang Gui Wei / Hiina Angelica Sinensis, Huang Qi / Astragalus Root, Shu Di Huang / Rehmannia Root, Wu Jia Pi / Viie haru juur, Zi Ran Tong / püriit, Tu Bie Chong / Eupolyphagia, San Qi, Chuan Xiong, Bai Shao / valge pojengi juur, Ren Shen / ženšenn, Mo Yao / Myrrh. Nii toores kui terves ürdiekstraktis.