Doggie Ruff Bones – Complete Bone Care for Dogs

Koera luude, sidemete, kõhre tervendamine ja tugevdamine
Doggie Ruff Bones toetab luude paranemist, aitab eemaldada staasi, suurendada vereringet, suurendades kaltsiumi imendumist, pakkudes kehale tervenemiseks täiendavaid ühendeid ja vähendab luu vigastustega seotud valu . On täheldatud, et Doggie Ruff Bones tarvitamine mis tahes ravi etapil kiirendab paranemisaega 40–60%, tagades tervise täieliku taastumise


Doggie Ruff Bones – Complete Bone Care for Dogs on välja töötatud eelkõige järgmisteks juhtumiteks:
Verevalumid 
Luutraumad
Väiksemad murrud  
Kõõluse ja ligamentide vigastused
Traumajärgne valu ja degeneratiivsete haigustega kaasnev valu
Enamus koerte luukahjustuste paranemisaeg on keskmiselt 2–3 kuud, sõltuvalt raskusest ja asukohast võib prognoos olla pikem. Jala ja käpa luumurd on pikemaaegsed kuna nad asetsevad südamest kaugemal, mistõttu on vereringe aeglasem ja taastumine pikem. Loomulik paranemine ilma sekkumata on üsna aeglane mitmel põhjusel: esialgne trauma tekitab bioloogilise kõrvalsaaduse (surnud rakud, kude, tursed jne)  põhjustades kehva vereringet piirkonnas, puhkeluu ei kasutata, nii et see ei muutu tugevamaks, meie karvasel sõbral ei pruugi kõik ehitusplokid kiireks paranemiseks hõlpsasti kättesaadavad olla ja lõpuks puudub luul rikkalik keskkond tervendava vere toomiseks ja bioloogiliste jäätmete eemaldamiseks.


Toode sisaldab:

Xu Duan / Teasel Root: Xu Duani hiinakeelne tõlge on „purunenu taastamine”, mis viitab antud ürdi peamist mõju. Teejuur on lääne- ja hiina ravimtaimedest hästi teada ning see on traumade ajal üks enim kasutatud ravimtaimi.

Gu Sui Bu / Drynaria: Xu Duaniga sarnanev Gu Sui Bu on tuntud luude paranemise poolest ja selle sõnasõnaline tõlge on “purunenud luude liim”. See ravimtaim on pikka aega hinnatud trauma vigastuste ja luude paranemisel ning sellel on teaduslik alus, mis kinnitab taime võimet suurendada luumassis parema kaltsiumi imendumise

Du Zhong / Eucommia koor: Du Zhong on üks meie lemmikürtidest. Koor on kõõluste, liigeste ja luude koostisega sarnane. Kooribasid ühendatakse sidekoega, et see saaks painduda. See ravimtaim  murdunud luid ja teeb veelgi paremini kõõluste ja sidemete tugevdamiseks ja parandamiseks. Lisaks alandab see ravimtaim vererõhku, on põletikuvastane ja on kuulus alaseljavaludest!

Tu Bie Chong / Eupolyphagia: See ravimtaim on meie koostise jaoks kriitiline. Eupolüfaagial on kahepoolne toime - staasi lagundamine, mis esineb kõigil pausidel ja vigastustel ning tegelikult luu ja kõõluse sulandamine. Koos vabalt voolava vigastusega, piirkonda saabuva värske verega ja selle vigastuste sulandamisega on see ravimtaim meie ürdi põhitähtsus.

Toote toime:

-Koera luumurdude paranemise kiirendamine, luude ja kõõluse rebendite paranemine

- Kõikide luude ja kõõluste tugevdamiseks ja tervenemiseks on vaja vähemalt 3 nädalat, pikaajalise tulemuse saamiseks kasutada toodet kuni 3 kuud.


Sisu:

100 g laboris testitud pulberpudelid ~ (1 g) kulp. Selles valemis kasutatud toores ürdi ja ekstraktid võrdub 1500 mg toore ravimtaimega.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub kaalu järgi iga päev ja seda tuleks võtta vähemalt 3 nädalat. 
Peaksite seda toodet mõnda aega kasutama pärast seda, kui vigastus on paranenud. Täisdoos ja juhised on sildil.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: Xu Duan / Teejuur, Gu Sui Bu / Drynaria, Du Zhong / Eucommia Bark, Dang Gui Wei / Hiina Angelica Sinensis, Huang Qi / Astragalus Root, Shu Di Huang / Rehmannia Root, Wu Jia Pi / Viie haru juur, Zi Ran Tong / püriit, Tu Bie Chong / Eupolyphagia, San Qi, Chuan Xiong, Bai Shao / valge pojengi juur, Ren Shen / ženšenn, Mo Yao / Myrrh. Nii toores kui terves ürdiekstraktis.
Lisa ostukorvi18 €
Toote tellimisel palun kirjuta märkuste lahtrisse, kuidas soovid kaupa kätte saada:
  • tuled ise järgi (Lootuse pst.38 Tallinn)
  • Smartpost - milline asukoht (2,99 eur tuleb tasuda paki kättesaamisel).