Läbi müüdud
Toote tellimisel palun kirjuta märkuse lahtrisse, millisse smartposti automaati soovid kaupa saada. Transport on tasuta Eesti piires!

Immuunsus koertele -  5 orgaanilise seene pulber

Doggie Herbi Immuunsus pulber ehk orgaaniline seenesegu on valmistatud kõrgkvaliteetsest inimklassi ravimtaimedest ja USDA orgaanilistest laboriseentest, et tagada koertele tugev immuunsus. Meie seened kasvatatakse mahepõllunduses USA-s Oregonis! Me kasutame vaid kõrgkvaliteetseid seeni ja lisame ravimtaimi koostisse. Orgaaniliste seente toimet koertele totetavad paljud tõenduspõhised uuringud. Mis kinnitavad kõrget ravitoime efektiivsust vähktõve, immuunhäirete, nahahaiguste, vähese energia ja üldise vähese elujõulisuse korral.

Doggie Immunity suurendab koerte immuunsust ja võimet aidata haiguste ja vähiga võitlemisel ning parandab immuunsuse häireid või seisundeid.
Vähktõve peatamiseks tuleb tarvitada just 5 seent korraga, mitte ühte neist.Ogaaniline seenesegu sisaldab:

·         Kalkuni saba (seen)
·         Reishi
·         Must pässik ehk Chaga
·         Korditseps
·         Lõvilakk

Doggie Herbs on välja töötatud viisil, mis täiendab koera toitu väärtuslike antioksüdantide, alkaloidide, vitamiinide ja mineraalidega

Kasutades looduslikud toidulisandid väikestes annustes igapäevaset hoiame ja sälitame koera tervist.  Kasutades pulbrit suuremates annustes, saame tulemuseks haigusseisund peatuse ja vahel isegi degeneratsiooni. Doggie Immunity toimib vähkkasvaja, nahaprobleemide ja madala energia korral.
Pulbritopsis on kaasas mõõtekulp ja info vastavalt kaalu järgi doseerimis kogus.
Plubrid võib lisada koera toidule ja panna antud koos vedele joogiga.

Doggie Immunity sisaldab:

Orgaaniline seenesegu: sisaldab 5 orgaanilist seent, et toetada oragnismi enda immuunsust, mis suudab ise haigustekitajatega võidelda eriti haiguse algfaasis. Doggie Immunity on välja töötatud spetsiaalselt - vähkkasvaja ennetavaks raviks ja ravi toetuseks. Orgaanilised seened on: Kalkunisaba, Reishi, Chaga, Cordyceps ja Lion’s Mane.

Astragalus / Huang Qi:  Astragalus on väga tuntud immuunsuse tugevdamise ja elujõulisuse toonik. See ravimtaim on piisavalt tõhus, et seda saaks kasutada iseseisvalt immuunsuse raviks ja ülesehitamiseks. Kuid nagu kõigi ravimtaimede puhul: nende kombineerimine teiste ravimtaimedega annab sünergia, mis annab lõpptulemuse suurema kasu, kui ürdid eraldi võiksid. Astragalus sarnaneb seentega selle poolest, et ei teki üledoosi kehas ! Seetõttu kasutame me oma retseptis suures koguses Astragalust ja Astragaluse ekstrakti. Hiinas tehtud uuringud näitasid, et Astragalus koos Reishi, Cordyceps ja teiste seentega andis immuunvastuse jälgimisel suuremaid tulemusi. 

Ženšenn / Ren Shen: ženšenn on tõeliselt ürtide kuningas, eriti kui seda õigesti kasutada! Ženšenn on ülim adaptogeenne, st see toetab kogu kehas tervist. Ženšenn alandab stressitaset, parandab kopsude ja muude organite funktsioone (suurendab energiat ja elujõudu) ning aitab parandada koera organismis üldist toimimist, tõstab immuunsust.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: mahekalkunist saba (Trametes versicolor), orgaaniline tšaga (Inonotus obliquus), orgaaniline reishi (Ganoderma), mahepõskas, orgaaniline lõvilakk (Hericium erinaceus), Astragalus (Huang Qi), siiler (Fang Feng), Isatis Root (Ban Lan Gen), ženšenn (Ren Shen), Dang Gui (Dong Quai), Tien Kui Zi, Goji Berry (Gou Qi Zi), Fo - Ti (He Shou Wu), Poria (Fu Ling), Bai Zhu (valge Atractalodis). Nii toores kui terves ürdiekstraktis.

Toime: 
  • Koera immuunsust toetav, koera elujõudu tõstev, efektiivne organismi toetav nahahaiguset ja koerte vähivormide vastu.
  • Täielikult ravimtaimede koostis, mis sisaldab ainult laboris testitud ja orgaanilisi ürte, võib kasutada pikaajalise, haigust ennetava ja tervist säilitaval eesmärgil, haigusnähtude ajal toetav ravi ja organismi enda taastumisvõimet toetav efekt.
  • Tõstab koerte immuunsust, suurendab elujõudu, suurendab Qi ja verelibel tootlust, viirusevastane, antibakteriaalne, kasvajavastane toime.


Annustamine
Annustamine toimub kaalu järgi iga päev. Saab kasutada igal ajal vastavalt vajadusele. Täisdoos ja juhised on sildil.
100 g laboris testitud pulber purk , sisladab 1 g  suurust kulpi. Retseptis kasutatud toored ürdid ja ekstrakti pulber võrduvad 1500 mg toore ravimtaimega

On ohutu kõikides annustamisvahemikes, pikaajalise kasutamise korral, eraldi ravimina ja ka haigestumisel.