Immuunsus koertele -  5 orgaanilise seene pulber

Doggie Herbi Immuunsus pulber ehk orgaaniline seenesegu on valmistatud kõrgkvaliteetsest inimklassi ravimtaimedest ja USDA orgaanilistest laboriseentest, et tagada koertele kõrgeim taimne immuunsus. Meie seened kasvatatakse mahepõllunduses USA-s Oregonis! Me kasutame vaid kõrgkvaliteetseid seeni ja lisame ravimtaimede koostisse. Orgaanilised seened on populaarsed ja uued uuringud näitavad jätkuvalt suurt efektiivsust koertele mõeldud ravimtaimede kasutamisel vähktõve, immuunhäirete, nahahaiguste, vähese energia ja üldise vähese elujõulisuse korral.

Koerte immuunsus suurendab koerte immuunsuse kõrgeimat taset, võimet aidata haiguste ja vähiga võitlemisel ning parandada immuunsuse häireid või seisundeid.

Orgaaniline seenesegu sisaldab:
·         Türgi saba
·         Reishi
·         Chaga
·         Cordyceps
·         Lõvilakk
Need on seened, mis sisalduvad tugevatoimelises ravimtaimesegus, et teie koer saaks tugeva elujõu (ennetav ravim on parim ravim)!Vähktõve peatamiseks tuleb tarvitada just 5 seent korraga, mitte ühte neist.

Teie karvase sõbra haiguse ennetus on sageli tervislik läbivaatus või diagnostiline uuring korda aastas ja erinevatele diagnoosidele antakse ravimtaimi mitmesuguste haigusseisundite korral. Tervis säilitada ja haigusi ennetada saab aga paremal viisil. Õige toitumine, liikumine, armastus ja mõned ravimtaimeid sisaldavad toidulisandid koera immuunsuse suurendamiseks hoiab sinu karvase sõbra terve ja tugeva. Meie valem Doggie Herbsis on välja töötatud viisil, mis täiendab koeratoitu ja treenimist väärtuslike antioksüdantide, alkaloidide, vitamiinide, mineraalide ja muuga.

Koerte ürtide immuunsuse segu valem on hea igapäevaseks kasutamiseks väikestes annustes, et parandada oma karvases sõpruses elutähtsust või kasutada suuremate annuste korral, et aidata mõnda haigust, vähki, nahaprobleeme või isegi energiat vähe. Meie laboripulbril on oma doseerimisvaht (me ei usu selliste toodete müümisse, mis pole koheseks kasutamiseks valmis, ega pannes teid ükshaaval teelusikatäit 1/4 teelusikatäit leidma!), Nii et te ei pea midagi tegema vastasel juhul võrrelge oma koera kaalu annustamistabeliga ja lisage meie koerte labori ravimtaimed kohe mõnda niiskesse toitu või ravige toitu ja jälgige, et teie karvased sõbrad parandaksid elu järgmise paari päeva jooksul!

Doggie Immunity sisaldab:

Orgaaniline seenesegu: meie kõrgekvaliteedilise ravimtaimede segu lisamiseks immuunsuse tagamiseks on meil 5 orgaanilist seeni, et luua kõrgeim puutumatus ja ravida paljusid haigusi, mida need seened teavad - eriti vähki, mis on koertel tavaline probleem. Orgaanilised seened on: Türgi saba, Reishi, Chaga, Cordyceps ja Lion’s Mane.

Astragalus / Huang Qi:  Astragalus on väga tuntud immuunsuse tugevdamise ja elujõulisuse toonik. See ravimtaim on piisavalt tõhus, et seda saaks kasutada iseseisvalt immuunsuse raviks ja ülesehitamiseks. Kuid nagu kõigi ravimtaimede puhul: nende kombineerimine teiste ravimtaimedega annab sünergia, mis annab lõpptulemuse suurema kasu, kui ürdid eraldi võiksid. Astragalus sarnaneb seentega selle poolest, et ei teki üledoosi kehas ! Seetõttu kasutame me oma retseptis suures koguses Astragalust ja Astragaluse ekstrakti. Hiinas tehtud uuringud näitasid, et Astragalus koos Reishi, Cordyceps ja teiste seentega andis immuunvastuse jälgimisel suuremaid tulemusi. 

Ženšenn / Ren Shen: ženšenn on tõeliselt ürtide kuningas, eriti kui seda õigesti kasutada! Ženšenn on ülim adaptogeenne, st see toetab kogu kehas tervist. Ženšenn alandab stressitaset, parandab kopsude ja muude organite funktsioone (suurendab energiat ja elujõudu) ning aitab parandada koera organismis üldist toimimist, tõstab immuunsust.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: mahekalkunist saba (Trametes versicolor), orgaaniline tšaga (Inonotus obliquus), orgaaniline reishi (Ganoderma), mahepõskas, orgaaniline lõvilakk (Hericium erinaceus), Astragalus (Huang Qi), siiler (Fang Feng). , Isatis Root (Ban Lan Gen), ženšenn (Ren Shen), Dang Gui (Dong Quai), Tien Kui Zi, Goji Berry (Gou Qi Zi), Fo - Ti (He Shou Wu), Poria (Fu Ling), Bai Zhu (valge Atractalodis). Nii toores kui terves ürdiekstraktis.

Toime: 
  • Koera immuunsust toetav, koera elujõudu tõstev, efektiivne organismi toetav nahahaiguset ja koerte vähivormide vastu.
  • Täielikult ravimtaimede koostis, mis sisaldab ainult laboris testitud ja orgaanilisi ürte, on see valem ohutu kõikides annustamisvahemikes, pikaajalise kasutamise korral, ennetava ravimina ja ka haiguste vastu võitlemisel.
  • Tõstab koerte immuunsust, suurendab elujõudu, suurendab Qi ja verelibel tootlust, viirusevastane, antibakteriaalne, kasvajavastane toime.


Annustamine
Annustamine toimub kaalu järgi iga päev. Saab kasutada igal ajal vastavalt vajadusele. Täisdoos ja juhised on sildil.
100 g laboris testitud pulber purk , sisladab 1 g  suurust kulpi. Retseptis kasutatud toored ürdid ja ekstrakti pulber võrduvad 1500 mg toore ravimtaimega

On ohutu kõikides annustamisvahemikes, pikaajalise kasutamise korral, eraldi ravimina ja ka haigustega võitlemisel.

Läbi müüdud
Toote tellimisel palun kirjuta märkuste lahtrisse, kuidas soovid kaupa kätte saada:
  • tuled ise järgi (Lootuse pst.38 Tallinn) või lepime kokku kus kätte saad.
  • Smartpost - milline asukoht (2,99 eur tuleb tasuda paki kättesaamisel).