Lisa ostukorvi30 €
 Toote tellimisel palun kirjuta märkuse lahtrisse, millisse smartposti automaati soovid kaupa saada. Transport on tasuta Eesti piires!

Doggie Anti-Inflammatory - põletiku ja valuvastane ravi

Tervistav annus põletikuvastaseid ürte, mis on mõeldud artriidi, ortopeediliste probleemide ning koerte puusa- ja liigesevalude leevendamiseks. 100% looduslik, ohutu ja efektiivne loodusravim valu ja põletiku vastase toimega koertele.

Välja töötatud koertele ortopeediliste valude, artriidi, liigesevalude, kuiva liigese jms korral, sealjuures kõrvaltoimed loodusravimil puuduvad.

Doggie Anty-Inflammatory on  100% looduslik ja toimib järgmiste seisundite korral:

  • Põletik ja valu
  • Artriidi valu
  • Ortopeediline valu
  • Puusa- ja liigesevalu
  • Kuiv ehk krudisev liiges 

Valu ja põletikuvastase toimega loodusravimi eelis ...

Paljud inimesed eelistavad mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid, need ei ole koera maksa ja neerude jaoks väga head. Enamik looduslikke lähenemisviise on tavaliselt suukaudsed ravimtaimed või õlid, ehkki kasutatakse ka välispidiseid tooteid. Nendel looduslikel ravimitel puuduvad kõrvaltoimed.

Doggie Anty-Inflammatory sisaldab:

Jiang Huang / kurkumiin / meditsiiniline kurkumiin: Jiang Huangi ja selle toimeainet kurkumiin on põletikuvastase toime järjepidevuse tõttu uuritud paljude aastate jooksul. See on põletiku korral kõige sagedamini kasutatav ravimtaim millel on postiivne mõju ka maksale ja vereringe.

Yan Hu Suo / Corydalis: Corydalis ehk lõokannus (eesti keeles) oli aastatel 2013–2014 läbimurre teadus- ja farmaatsiatööstuses, mil ilmnes paljudel ravijutumitel just lõokannus, mis suutis tõhusalt ravida patsientide valu ja vähendada põletikku. Lõokannuse tarvitamiseks ei ole vaja retsepti ja koos teiste kasulike ürtidega on organismil vastuvõtlikuse mõju veelgi tugevam. 

Yu Jin / kurkumiin: Yu Jin on Jiang Huangiga sarnane liik, mõlemad on kurkumiin taimed. Neil kahel ravimtaimel on maksale, põletiku vähendamiseks ja vereringe parandamiseks sarnased funktsioonid.

Hong Hua / safloor: Safloor on laialdaselt kasutatav ravimtaim valu leevendamiseks, vereringe toetuseks ja lihasrakkude toitmisel vere  kaudu  (pakkudes paranemist ja valu leevendamist). Ehkki on see kallis ravimtaim, ei pea efekti saamiseks suur kogust kasutama. See kerge lill annab kiiret leevendust ja on hädavajalik koostoimes teiste ravimtaimede koostises sisalduvate ravitoimega, toime on lühikese aja jooksul efektiivne. 

Ülevaade Doggie Anty-Inflammatory toimest:

  • Kroonilise või ägeda põletiku ja valu korral. 
  • Ei kahjusta koera maksa ega seedimist, nagu sünteetilised ravimid seda teevad.
  • Toime - vähendab põletikku, väldib trombi teket ja samas säilitab veres hüübimisfaktorid, suurendab vereringet, kiirendab paranemise protsessi, leevendab valu. 

Toode sisaldab:

100 g laboris testitud taimse koostisega pulber, millel on kaasas 1 g suurune kulp.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub kaalu järgi iga päev. Saab kasutada igal ajal vastavalt vajadusele. Manustamise juhised on tootel kirjas.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: Jiang Huang / kurkum Rhiz, Hu Zhong, Bushy Knotweed, Yu Jin / kurkuma mugu, Dan Shen / Salvia Root, Dang Gui / Angelica Chinensis, Bai Shao / Peony Alba, Shu Di Huang / Rehmannia prep, Tao Ren / Peach Kernel, Chuan Xiong / Ligustison, Mu Dan Pi / Muton Cortex, Zhi Zi / Gardenia, Yan Hu Suo / Corydalis. Nii toores kui terves ürdiekstraktis.