Doggie Anti-Inflammatory - põletiku ja valuvastane ravi

Tervistav annus põletikuvastaseid ürte, mis on mõeldud artriidi, ortopeediliste probleemide ning koerte puusa- ja liigesevalude leevendamiseks. 100% looduslik, ohutu ja efektiivne taimne ravim valu ja põletikuvastane toimega koertele.

Doggie Herbsi põletikuvastane ja valu leevendav ravimtaime retsept koertele töötati välja ortopeediliste valude, artriidi, liigesevalude, kuiva liigese jms korral, sealjuures kõrvaltoimed puuduvad.Doggie anty-inflammatory on  100% looduslik ja toimib järgmiste seisundite korral:

  • Põletik ja valu
  • Artriidi valu
  • Ortopeediline valu
  • Puusa- ja liigesevalu
  • Kuiv ehk krudisev liiges 

Taimne ja looduslik põletiku ja valu ravi eelis ...

Paljud inimesed eelistavad mittesteroidseid põletikuvastaseid ravimeid, need ei ole koera maksa ja enamasti ka neerude jaoks väga head. Enamik looduslikke lähenemisviise on tavaliselt suukaudsed ravimtaimed või õlid, ehkki kasutatakse ka välispidiseid tooteid. Nendel looduslikel ravimitel puuduvad kõrvaltoimed.

Doggie Anty-Inflammatory sisaldab:

Jiang Huang / kurkumiin / meditsiiniline kurkumiin: Jiang Huangi ja selle toimeainet kurkumiin on põletikuvastase toime järjepidevuse tõttu uuritud paljude aastate jooksul. See on põletiku korral kõige sagedamini kasutatav ravimtaim ka tänu positiivsele mõjule maksale ja vereringe paranemisele.

Yan Hu Suo / Corydalis: Corydalis ehk lõokannus (eesti keeles) oli aastatel 2013–2014 läbimurre teadus- ja farmaatsiatööstuses, mil ilmnes paljudel ravijutumitel just lõokannus, mis suutis tõhusalt ravida patsientide valu ja vähendada põletikku. Lõokannuse tarvitamiseks ei vaja sa veel retsepti ja koos teiste kasulike ürtidega on organismil vastuvõtlikuse mõju veelgi tugevam. 

Yu Jin / kurkumiin: Yu Jin on Jiang Huangiga sarnane liik, mõlemad on kurkumiin taimed. Neil kahel ravimtaimel on maksa kasuks, põletiku vähendamiseks ja vereringe parandamiseks sarnased funktsioonid.

Hong Hua / safloor: Safloor on laialdaselt kasutatav ravimtaim valu leevendamiseks, vereringe toetuseks ja lihasrakkude toitmisel vere  kaudu  (pakkudes paranemist ja valu leevendamist). Ehkki on see kallis ravimtaim, ei pea efektiivse tulemuse saamiseks eriti palju kasutama. See kerge lill annab kiiret leevendust ja on hädavajalik koostoimes teiste ravimtaimede koostises sisalduvate ravimtaimedega, toime on lühikese aja jooksul efektiivne. 

Ülevaade Doggie anty-inflammatory toimest:

  • Kroonilise või ägeda põletiku ja valu korral. 
  • Ei kahjusta koera maksa ega seedimist, nagu sünteetilised ravimid seda teevad.
  • Toime - vähendab põletikku, väldib trombi teket ja samas säilitab veres hüübimisfaktorid, suurendab vereringet, kiirendab paranemise protsessi, leevendab valu. 

Toode sisaldab:

100 g laboris testitud taimse koostisega pulber, millel on kaasas 1 g suurune kulp.

Annustamine ja koostisosad:

Annustamine toimub kaalu järgi iga päev. Saab kasutada igal ajal vastavalt vajadusele. Manustamise juhised on tootel kirjas.

100% ravimtaimede laboratoorselt testitud koostisosad: Jiang Huang / kurkum Rhiz, Hu Zhong, Bushy Knotweed, Yu Jin / kurkuma mugu, Dan Shen / Salvia Root, Dang Gui / Angelica Chinensis, Bai Shao / Peony Alba, Shu Di Huang / Rehmannia prep, Tao Ren / Peach Kernel, Chuan Xiong / Ligustison, Mu Dan Pi / Muton Cortex, Zhi Zi / Gardenia, Yan Hu Suo / Corydalis. Nii toores kui terves ürdiekstraktis.

Lisa ostukorvi25 €
Toote tellimisel toimub toote kohale toimetamine Smart posti automaatidesse üle kogu Eesti tasuta.