Kõrvitsaseemned - looduslik ussitõrje

Ussid ja solkmed on sagedased parasiidid koera organismis. Neid võib koer saada prügi söömisega, teise koera väljaheite söömisega. Kutsikas võib saada oma emalt ja koer võib saada parasiidid ka toortoidust. Tihti hävitame me (meditsiinilise) ussirohuga koera organismist küll ussid ja solkmed kuid nende munad võivad siiski jääda soolestiku ja sobival hetkel paljunevad nad jälle solkmeteks.

Peamised sümptomid parasiitide olemasolust on: koer kelgutab tagumikuga mööda maad, kõhulahtisus, pärasoole lakkumine, oksendamine, kõhuvalu-koer on keras.

Enne, kui alustad ravi keemilise ravimiga võiksid proovida looduslikku alternatiivi, mis on efektiivne ja koera tervisele täiesti ohutu.

Kõrvitsaseemned võitlevad ussidega

Tooreid, orgaanilisi kõrvitsaseemneid on mitmesuguste parasiitide ja muude tervisehädade raviks kasutatud alates kolonistide esmakordsest saabumisest Uude Maailma ja avastanud selle põliselanike saagi eelised.

Põliselanike hõimud kasutasid kõrvitsa viljaliha ja seemneid:

  • Haavade raviks
  • Ravina neeruvaeguse ja kuseprobleemide korral
  • Parasiitide vastu.

Viimasel ajal on ravimtaimede uurijad avastanud, et kõrvitsaseemned toimivad ka tõhusa ussitõrjena koertel ja inimestel paelusside ning muude sooleparasiitide vastu.

Kõrvitsaseemned sisaldavad aminohapet nimega cucurbitin, mille nimetus pärineb ladina keelest ja tõlkes kõrvits, Cucurbita halvab ja kõrvaldab ussid seedetraktist. Kõrvitsaseemnetel on veel eeliseid - need on täis valku, aminohappeid, kiudaineid, rauda, ​​vaske, fosforit ja magneesiumi, kaltsiumi, tsinki, kaaliumi, foolhapet ja niatsiini; kõik olulised toitained teie lemmiklooma üldisele heale tervisele.

Kõrvitsaseemnete kasutus.

Kõrvitsaseemneid võib koerale tervena lisada toidule, kuid paremaks omistamiseks pigem purusta enne seemned ära. Ära kasuta soolatud või muud moodi töödeldud seemneid. Kasutage vaid tooreid, orgaanilised seemned. Kui koera keeldub tervena neid söömast, jahvata need pulbriks ja lisa söögikordadele. Anna veerand teelusikatäit kümme kilo kehakaalu kohta üks või kaks korda päevas, kuni ta on parasiitidest lahti.